Увага! При замовленні доставки товару через сторонні кур'єрські служби, важливо перевірити наявність всього товару в замовленні та його зовнішній вигляд при отриманні. Якщо товар пошкоджений або неповний, відмовтеся від отримання та складіть акт (претензію). У разі подібної ситуації, повідомте нас про це.

 

ДОСТАВКА


Звертаємо Вашу увагу, що адресна доставка здійсюється по Києву і найближчим населеним пунктам. Доставка проводиться до входу в будівлю. Час здійснення доставки та прийому замовлень: Пн-Пт з 9:00 до 18:00. Наразі доставка товарів в г. Донецьк та м. Луганськ тимчасово припинена через напружену ситуацію в східному регіоні. Доставка по Луганській і Донецькій областях сильно обмежена та затримується.

При замовленні від 4000 гривень доставка до поштового відділення є безкоштовною.

Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.

Доставка по Києву, відділення-відділення, від 1000 гривень — безкоштовно.

 

ОПЛАТА


Ви можете оплатити замовлення готівкою при отриманні товару, переказом на банківську карту (доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу).
Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.