Професійні миючі засоби для автомийок, HoReCa і виробництв

 

ТОВ “ДІАКЕМ”  – це українсько-італійське виробниче підприємство.

 

Назва походить від імен трьох засновників і ідеологів – “DIA, ДІА” – Давіде, Іван, Анатолій – і в поєднанні зі словосполученням “KEM, КЕМ” – кемікалз – хімічні сполуки. Тобто компанія займається виробництвом професійних хімічних миючих засобів. Компанія має зареєстровану власну торгову марку ITALTEK®.

 

Основні переваги компанії – європейська якість, новітні технології, цікава ціна. Для реалізації цих цілей використовується сировина таких світових брендів як BASF, Akzo-Nobel, Dow-Corning, Ekokemika SRL та інші.

 

Наш слоган – синергія новітніх технологій у світі чистоти і безпека для навколишнього середовища і людини!

 

Ми виробляємо професійні миючі засоби для автомийок. В нашому асортименті є 3 основні лінійки активних пін для автомийок, мийок самообслуговування, автоматичних портальних мийок і домашнього використання, а саме: BIO серія, REX серія і TURBO серія. За рахунок ретельно підібраної комбінації різних сучасних поверхнево-активних речовин, кілантів, стабілізаторів ці 3 серії забезпечують ідеальне миття автомобіля в різних регіонах України і з водою різної твердості. Всі наші активні піни мають середній ступінь лужності середовища (Ph=10,5 в робочому розчині), що також є перевагою для лако-фарбових покриттів авто.

 

Авжеж компанія забезпечує потреби ринку в широкому діапазоні миючих засобів. Для догляду за екстер’єром авто маємо засоби для очищення поверхні від комах, миття дисків коліс з кислотним або нейтральним показником Ph, догляду за зовнішніми пластиковими і гумовими деталями і гумою коліс авто, очищення від бітуму і миття скла. 

 

Засобами для догляду за інтер’єром авто можна очистити тканину і пластик салону, натерти і відновити як шкіряні, так пластикові і гумові деталі, промити скло зсередини.

 

Виробляємо широкий асортимент захисних воскових покриттів, а саме: рідкі воски і полімерні покриття, пінні воски з активними сілантами.

 

Нашими засобами можуть користуватися СТО і детейлінгові центри. Для цього в асортименті компанії є професійні миючі засоби для складних забруднень для СТО, тригерна і детейлінг лінійки. 

 

Імпортуємо професійне миюче обладнання і пилососи, витратні матеріали і запчастини, і авжеж протиральні матеріали.

 

Заклади HoReCa і виробництва забезпечуємо миючими засобами торгової марки ITALTEK®. Для очищення, антибактеріальної очистки і догляду за різними типами поверхонь виробляємо професійні миючі засоби, а саме: засоби для миття посуду в професійних посудомийних машинках і ручного миття, засоби для очищення жирних і сильно забруднених підлог і виробничих поверхонь, засоби для миття скла, засоби для очищення від нагару і жиру грилю, духових шаф і плит, засоби для миття туалетів і санвузлів і інші спеціалізовані миючі засоби.

 

Вашій увазі пропонується контрактне виробництво — створення миючих засобів саме під ваші потреби за системою Private label.

 

Для замовлень, консультацій звертайтеся до нас в розділі контакти

 

З повагою до Вашого бізнесу, компанія ТОВ “ДІАКЕМ”.