Додайте товари до списку бажань
0

Воски, полімери, захисні засоби

Рідкі воски від виробника професійних миючих засобів ITALTEK є незамінними засобами для догляду та захисту поверхні вашого авто.

За своїм складом воски є холодними (Cherry Wax), полімерними (Krystal Wax, Super Honey Wax) та можуть пінитися (Krystal Wax). 

Нано-технологія, яка використовується в продуктах лінійки, забезпечує не тільки відмінний захист від атмосферних впливів та додаткове забезпечення блиску, а й забезпечує тривалість ефекту захисту. Крім того, продукти мають гідрофобні, антистатичні властивості, що додатково підвищують комфорт користування автомобілем. За рахунок збалансованого рівня Ph воски нейтралізують агресивну дія активної піни по відношенню до поверхні кузова авто.

Лінійка товарів Воски ITALTEK привабить професійних детейлерів та автомийників, які прагнуть досягти високих результатів та максимальної якості обслуговування автомобілів. А також сподобається власникам автомобілів, які знають, що правильний догляд за автомобілем - це гарантія тривалого та ефективного його використання.
 

Вгору